KVS'YE HOŞGELDİNİZ

Termal doğrulama sistemleri, Dondurarak Kurutucular (Freeze Dryer- Liyophilizator), Otoklavlar ve Kalibrasyon ekipmanları… İlaç üreticileri, gıda üreticileri, hastaneler, laboratuvarlar ve validasyon, kalibrasyon hizmeti sunan firmalar için çözüm ortağınız

Wireless Data Logger

Kablosuz Data Logger

TrackSense® Pro Datalogger'lar esneklik ve hız dikkate alınarak tasarlanmıştır. Dünyanın en ileri teknolojisi kullanılan PRO dataloggerlarda aynı gövde üzerine farklı sensörler takabilirsiniz. Tekli ve Dörtlü okuyucu istasyonlar, isteğe göre yapılandırılabilir ve USB yoluyla doğrudan PC'ye bağlanır.

ThermoCouple System

Kablolu Sistemler (Thermocouple)

Yeni E-Val Pro daha hafif ve kompakt boyutu ile daha kolay bir kontrol imkanı sunmaktadır. Her bir modülde 40 kanal kullanabilmek mümkündür. Geniş dahili hafızası, 10 çalışmaya kadar tutabileceği büyük bir kapasiteye sahiptir.

Validation Services

Yazılım (CFR 21 uyumluluğu ve Data Integrity)

ValSuite ™ Validasyon Yazılımı, tüm Ellab ölçüm cihazlarından validasyon verilerini toplayan ve raporlayan validasyon yazılımıdır. Yazılım paketi Windows 10, 64 Bit için tasarlanmıştır. Dünyanın en gelişmiş validasyon yazılımı olan ValSuite ™ PRO, CFR 21 Part 11 uyumlu olup, GAMP ilkelerine göre geliştirilmiştir.

Validation Services

Düşük Basınç Kaynağı

İlaç, gıda, sağlık gibi sektörlerde kullanılan ve çok düşük basınçları ölçebilen gösterge ve cihazların; kalibrasyon ve ayarlarının hassas ve doğru biçimde yapılmasını sağlayan, çok düşük seviyelere kadar sürekli, stabil ve kontrollü basınç üreten basınç kaynağı.

Freeze Dryers

Dondurarak Kurutucular

Millrock dondurarak kurutucular son teknoloji ile sürekli olarak güncellenir. Bu ürünler size optimum performans sunmak için tasarlanmıştır. Dondurarak kurutma prosesinizi başarılı bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.

Autoclavs

Otoklavlar

Laboratuvarınız için geliştirilmiş, kullanımı kolay, 12 ile 40 litre arasında kapasite, vakumlu yada vakumsuz, DATA INTEGRITY yazılım, GLP uyum... İşte CertoClav.